Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
Drogi mieszkańcu gminy. Jeśli twój ciągnik spala 8L na mth w ciężkiej orce to teraz przy odśnieżaniu będzie spalał 5 L. Ciekawy jestem za jaką cenę wystawiłeś swoją ofertę za odśnieżanie. Myślę, że nie więcej jak 500zł za godzinę. Ps. Z usług właściciela ciągnika Ursus 914 jestem mocno zadowolony, operator solidny i grzeczny. A szkoda żeby każdemu dogodził. Pozdrawiam Pana Jana T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kto teraz wygrał przetarg na odśnieżanie. Bo dzisiaj było rozstrzygnięcie i jakimi maszynami Ci panowie się zaoferowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpartyjny napisał:
Ciekawy jestem kto teraz wygrał przetarg na odśnieżanie. Bo dzisiaj było rozstrzygnięcie i jakimi maszynami Ci panowie się zaoferowali.
Wygrał Leszek Ha. Ma prawdziwą maszynę nie do zdarcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wygrał Leszek Ha. Ma prawdziwą maszynę nie do zdarcia
Ale jego maszyna ma napęd tylko na dwie nogi, a w dodatku przód nie bierze a tył parkocze ;] Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z ujęciem wody w Rogoźnicy? Jak wypadła dzisiejsza kontrola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpartyjny napisał:
Drogi mieszkańcu gminy. Jeśli twój ciągnik spala 8L na mth w ciężkiej orce to teraz przy odśnieżaniu będzie spalał 5 L. Ciekawy jestem za jaką cenę wystawiłeś swoją ofertę za odśnieżanie. Myślę, że nie więcej jak 500zł za godzinę. Ps. Z usług właściciela ciągnika Ursus 914 jestem mocno zadowolony, operator solidny i grzeczny. A szkoda żeby każdemu dogodził. Pozdrawiam Pana Jana T.
Nigdy nie stawałem do przetargu na odśnieżanie bo po prostu nie mam sprzętu .Do odśnieżania potrzeba sprzętu o mocy min.160 koni mechanicznych i masie min.6 ton .Dla porównania tzw.sucha kobyła to 170 koni mechanicznych i waga nawet 17 ton .Co do operatora 914 to mnie nie interesuje czy jest grzeczny .Mnie interesuje żeby droga była przejezdna .A 80 koni mechanicznych ,4300 kg wagi i dwumetrowy płużek to za mało żeby mierzyć się z zaspami po półtora metra wysokości na odcinku kilometra .Takim sprzętem to można co najwyżej podwórko odśnieżyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Nigdy nie stawałem do przetargu na odśnieżanie bo po prostu nie mam sprzętu .Do odśnieżania potrzeba sprzętu o mocy min.160 koni mechanicznych i masie min.6 ton .Dla porównania tzw.sucha kobyła to 170 koni mechanicznych i waga nawet 17 ton .Co do operatora 914 to mnie nie interesuje czy jest grzeczny .Mnie interesuje żeby droga była przejezdna .A 80 koni mechanicznych ,4300 kg wagi i dwumetrowy płużek to za mało żeby mierzyć się z zaspami po półtora metra wysokości na odcinku kilometra .Takim sprzętem to można co najwyżej podwórko odśnieżyć .
W tym przypadku zgodzę się z Tobą,choć nie do końca. można odśnieżać 80 konnym ciągnikiem, tyle że na bieżąco tzn zaczyna padać śnieg jedziemy odśnieżać i jeździmy do czasu aż przestanie padać. W takim przypadku nie będzie zajeżdżonego śniegu i ciągnik da radę. Pytanie jest kogo na to stać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Małgorzata H. jest wiceprezesem? Proszę odgadnąć czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że Kapłan pozbywa się ludzi związanych z poprzednim wójtem jeszcze jestem w stanie zrozumieć .Ale to że otacza się ludzmi wyłącznie z jednej opcji politycznej uważam za nadużycie i wykorzystywanie stanowiska .Taka polityka może się zemścić .Przede wszystkim na mieszkańcach gminy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
To że Kapłan pozbywa się ludzi związanych z poprzednim wójtem jeszcze jestem w stanie zrozumieć .Ale to że otacza się ludzmi wyłącznie z jednej opcji politycznej uważam za nadużycie i wykorzystywanie stanowiska .Taka polityka może się zemścić .Przede wszystkim na mieszkańcach gminy .
Politykę ocenią mieszkańcy. Ty spójrz na efekty działań: 1.Nie truje nas mangan 2.Sposób rozpisania i rozstrzygnięcie przetargu na odśnieżanie.(przeczytaj siwz na BIP Urzędu Gminy) Można ? Można tylko trzeba chcieć. A prawnik już przyjmuje mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
To że Kapłan pozbywa się ludzi związanych z poprzednim wójtem jeszcze jestem w stanie zrozumieć .Ale to że otacza się ludzmi wyłącznie z jednej opcji politycznej uważam za nadużycie i wykorzystywanie stanowiska .Taka polityka może się zemścić .Przede wszystkim na mieszkańcach gminy .
ON NIGDY NIE WYJDZIE POZA PIS -UAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ON NIGDY NIE WYJDZIE POZA PIS -UAR
O i tu "zagrałeś" "merytorycznie". Nazwij jeszcze moherem, oszołomem a później zestrzel samolot i zastrzel człowieka w Łodzi. I napisz raport że podwyżce VAT i kradzieży emerytur z OFE winien jest PIS. A na koniec uściskaj się Putinem bo ci podwyższył gaz a łupkowego przez PIS nie umiemy wydobywać. A na sam koniec powiedz że właściwie to nie ma problemu bo Polski już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tragedię w Łodzi równą odpowiedzialność ponoszą wszyscy politycy .Od lewicy do prawicy .Popatrzcie co wyprawiają .PO umoczona w kolejne afery , PIS przyklaskuje dla Jareczka chociaż ten zionie ogniem dookoła i swoją karjerę polityczną buduje na grobie brata i bratowej co jest podłe ,plugawe i obrzydliwe .Politycy wszystkich opcji mają nas gdzieś do czasu wyborów .Wtedy przez moment jak zwierzęta w Wigilię mówią ludzkim głosem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Politykę ocenią mieszkańcy. Ty spójrz na efekty działań: 1.Nie truje nas mangan 2.Sposób rozpisania i rozstrzygnięcie przetargu na odśnieżanie.(przeczytaj siwz na BIP Urzędu Gminy) Można ? Można tylko trzeba chcieć. A prawnik już przyjmuje mieszkańców.
1.Ciśnienie wody w wodociagu ponizej 1 bara - nic nie mozna zrobic nawet samochodu nie da sie umyc, poza tym trzeba tony kremów do ciała zuzywac bo od tej wody skóra robi sie sucha. 2.Zobaczymy ile bedzie gmina miesiecznie placic za to odsniezanie. Nie chwal dnia przed zachodem slonca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Politykę ocenią mieszkańcy. Ty spójrz na efekty działań: 1.Nie truje nas mangan 2.Sposób rozpisania i rozstrzygnięcie przetargu na odśnieżanie.(przeczytaj siwz na BIP Urzędu Gminy) Można ? Można tylko trzeba chcieć. A prawnik już przyjmuje mieszkańców.
czy to ten sam prawnik co powołał sie na ustawe , ktora juz od kilku lat nie byla obowiazujaca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnie wybrali durnia, a mieszkańcy gminy niech się męczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Durnie wybrali durnia, a mieszkańcy gminy niech się męczą.
Michaluk daj sobie spokój z tymi wpisami z jadem. Ważne że woda nas nie truje manganem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Michaluk daj sobie spokój z tymi wpisami z jadem. Ważne że woda nas nie truje manganem.
Jadem to ty Gościu zioniesz, a od Michaluka to się wreszcie od pie....l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy na tym tracą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy cwaniaczki na tym forum a tylko pan Roman się podpisze jak człowiek . Brawo panie Romanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 660

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...